Przelew – przelewu należy dokonać na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 5 dni od złożenia zamówienia (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki).

Płatność elektroniczna – szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności. Link do płatności znajduje się w powiadomieniu na stronie opaandcompany.com, po złożeniu zamówienia.

Dostawy realizowane są w dni robocze za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dzięki natychmiastowej możliwości księgowania wpłat dokonanych poprzez system Przelewy24 (bezpieczne przelewy online) oraz system Paypal, zamówienia na towary dostępne w magazynie, realizujemy w ciągu 48 godzin (poniedziałek – piątek).
Produkty na zamówienie, są wysyłane w terminie określonym przy danym produkcie. W przypadku przekroczenia tego terminu informujemy Klienta o opóźnieniu mailowo lub telefonicznie.
Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Paczki nadawane są po uprzedniej zapłacie za zamówienie.
Koszt dostawy to: 17PLN lub 39PLN w przypadku dużych produktów (meble).

 

Kupujący, który zawarł Umowę sprzedaży ma prawo od niej odstąpić, składając oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od wydania towaru, oświadczenie musi zostać wysłane na piśmie  na adres sklepu: Opa&Company, ul.Bocheńska 5/LU3, 31-061 Kraków.

Pobierz Wzór formularza odstąpienia od umowy

Jednocześnie Kupujący zobowiązany jest do wysłania na adres mailowy sklepu: sklep@opaandcompany.com wiadomości mailowej z powiadomieniem o zamiarze zwrotu i numerem konta bankowego, na który ma zostać zwrócona zapłacona kwota. Koszty zwrotu towaru ponoszone są przez Kupującego.
Zwrot zostaje przyjęty gdy zakupiony towar zostanie przesłany na adres sklepu w nieuszkodzonym pudełku, z kompletną zawartością, bez śladów użytkowania, ani montażu, z oryginalnymi metkami oraz z paragonem fiskalnym.

 

Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi ślady uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz skontaktować się z obsługą sklepu. Protokół powinien zawierać: datę, godzinę dostawy oraz opis szkód. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu utraty lub uszkodzenia przesyłki w transporcie.
Jeżeli towar jest fabrycznie uszkodzony lub niezgodny z opisem prosimy o złożenie reklamację w formie pisemnej lub e-mailowej.
W ciągu 7 dni klient zostanie poinformowany o przebiegu zgłoszenia. W przypadku uznania zgłoszonej reklamacji towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.